Wesoła, ul. Wiosny Ludów 46, 41-408, tel. 032 222 32 81

 

Strona główna
Patronka
Bp Piotr Greger
Ogłoszenia
Intencje
Informacje
Kancelaria
O Parafii
Duszpasterze
Grupy
Wydarzenia
Roczne
Sprawozdanie
Galeria

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
20.08. - 27.08.2017r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Dzisiaj  przypada tradycyjna pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Boskiej Piekarskiej. Łączymy się z pielgrzymami do piekarskiego sanktuarium w modlitwie. Po każdej Mszy św. zaśpiewamy  pieśń „Matko Piekarska.”

  2. W czwartek przypada święto św. Bartłomieja, apostoła, zaś w sobotę uroczystość MB Częstochowskiej.

  3. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna w poniedziałki i czwartki  w godz. 8:00 do 9:30 oraz w piątki od 16:00 do 17:00.

  4. Zachęcamy do udziału w Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele  w czwartek o godz. 17:30 oraz w piątek o godz. 7:00.

  5. Trwa peregrynacja relikwii św. Franciszka i Hiacynty. Obecnie w części osiedlowej parafii nadal na ul. 11 Listopada.  W 100 - lecie objawień fatimskich zachęcamy, by każda rodzina włączy się w modlitwę różańcową do naszej Patronki i jej Syna.

  6. Do sprzątania kościoła prosimy Parafian z ul. Jedności. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 15:00 oraz w sobotę o godz. 9:00. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” Parafianom, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół oraz złożyli ofiarę na kwiaty do kościoła.

  7. Zachęcamy Parafian do czytania „Gościa Niedzielnego” oraz Małego „GN”; przy wyjściu z kościoła jest do nabycia gazetka parafialna (ofiara dowolna).

  8. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać” za dzisiejszą ofiarę.

  9. Korzystającym z wypoczynku życzymy dobrej pogody, zaś wszystkim naszym Parafianom Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.

 

Intencje dla Róż Różańcowych na sierpień:

papieska: Aby artyści naszych czasów poprzez dzieła swojego geniuszu, pomagali wszystkim odkrywać piękno świata stworzonego.

parafialna: O błog. Boże i dary Ducha Św. dla kapłanów pracujących w naszej parafii.