OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13. XI. – 20. XI. 2022r.

2022-11-12

NIEDZIELA 13.11.2022r.
XXXIII Niedziela zwykła


Kolekta tej niedzieli – kopertowa – jest na spłatę ostatniej raty za wymienione okna w kościele.

 

1. Po każdej Mszy św. w przedsionku kościoła panie z zespołu Caritas prowadzą zapowiadaną tydzień temu zbiórkę na pomoc zagrożonym wykluczeniu energetycznemu.

2.  Dzisiaj 13 dzień miesiąca w którym przypada Czuwanie Fatimskie w naszej parafii. Zapraszamy o godz. 15:15 na różaniec, po którym o godz. 16:00 będzie Mszę św. w intencji Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.
 
3. Dzisiaj po mszach św. Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego prowadzi sprzedaż zebranych książek za dobrowolną opłatą na cele misyjne.

4. Dzieci szkół podstawowych zapraszamy na Msze św. szkolną w czwartek o godz. 16:30

5. W godzinach urzędowania kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne za zmarłych i inne na cały rok 2023.

6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 16:00 udzielimy sakramentu chrztu św. oraz pobłogosławimy roczne dzieci. W sobotę po Mszy św. wieczornej w kościele ok godz. 18:50, nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.

7. Do sprzątania kościoła prosimy w tym tygodniu Parafian z ulicy 11Listopada 31 – 33.. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 15:30 oraz  w sobotę o godz. 9:00. „Bóg zapłać tym Parafianom, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół i złożyli ofiarę na kwiaty.

8. „Bóg zapłać” naszym Parafianom za ofiary przesyłana na konto parafii, które jest na stronie internetowej parafii oraz w gazetce parafialnej. Dziękujemy też za wszystkie dzisiejsze ofiary na cele parafialne i Kościoła powszechnego.

9. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła można nabyć „Gościa Niedzielnego”. Jest też nasza gazetka parafialna (ofiara dowolna).

 

Intencje dla Róż Różańcowych na listopad  2022:

Papieska – módlmy się, aby dzieci, które cierpią - te żyjące na ulicach, ofiary wojen, osierocone - aby miały dostęp do edukacji i mogły na nowo doświadczyć bliskości rodzin.
Parafialna – módlmy się o Boże miłosierdzie dla dusz w czyśćcu cierpiących.

Ogłoszenia

Jesteś
Gościem
na naszej stronie od 13.05.2011r.
Delegat ds Ochrony Dzieci i Młodzieży
Archidiecezja Katowicka
Nabożeństwa Wynagradzające
Gość Niedzielny
Nieszpory i Adoracja
Mały Gość Niedzielny
Sanktuarium w Fatimie - online
Radio eM