OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25. IX. – 2. X. 2022r.

2022-09-23

NIEDZIELA 25.09.2022r.
XXVI Niedziela Zwykła

Kolekta dzisiejsza jest na potrzeby księży misjonarzy i dzieła Nowej Ewangelizacji, które prowadzą w archidiecezji

 
1. Dzisiaj kończymy nasze Święte Misje Parafialne. Dziękujemy Bożej Opatrzności za ten czas łaski. Podziękowania kierujemy do misjonarzy: księży Łukasza Płaszewskiego i Bogdana Kanię, ich współpracowników z grup Nowej Ewangelizacji oraz wszystkim innym zaangażowanym w przebieg Misji. ‘Bóg zapłać” wszystkim Parafianom za udział w Misjach oraz dzisiejszą ofiarę na rzecz misjonarzy i dzieł ewangelizacyjnych w archidiecezji.

2. Zapraszamy na dzisiejsze nieszpory niedzielne wyjątkowo o godz. 15:30 oraz WIECZÓR CHWAŁY na zakończenie Świętych Misji Parafialnych ok. 17:30.
 

3. W czwartek zapraszamy dzieci szkół podstawowych na Mszę św. szkolną o godz. 16:00.

4. W każdy piątek o godz. 15:00 Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego zaprasza chętnych do bocznej kaplicy kościoła na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

5. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszamy wszystkich Parafian na nabożeństwa różańcowe: w tygodniu o godz. 17:15, zaś w niedziele o godz. 15:15.

6. W sobotę przypada I sobota miesiąca. O godz. 7:00 będzie nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

7. Do sprzątania kościoła prosimy w tym tygodniu Parafian z ulicy Spacerowa 18. Sprzątanie w poniedziałek o godz. 15:30  oraz w sobotę o godz. 9:00. „Bóg zapłać tym Parafianom, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół i złożyli ofiarę na kwiaty.

8. Bóg zapłać” naszym Parafianom za ofiary przesyłane na konto parafialne, które jest na stronie internetowej parafii i każdym numerze gazetki parafialnej.

9. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła można nabyć „Gościa Niedzielnego”. Jest też nasza gazetka parafialna. (ofiara dowolna).

11. Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego w dniach 1 - 2 (sobota, niedziela) października po każdej Mszy św. w przedsionku kościoła będzie rozprowadzać kalendarze. Ofiara z nich będzie przeznaczona na cele charytatywne.

Intencje dla Róż Różańcowych na wrzesień 2022    
 
Papieska - o zniesienie kary śmierci, która godzi w godność osoby, aby została zawieszona w ustawodawstwie wszystkich państw świata
Parafialna - o dobre przeżycie Misji Parafialnych dla całej naszej wspólnoty

Ogłoszenia

Jesteś
Gościem
na naszej stronie od 13.05.2011r.
Delegat ds Ochrony Dzieci i Młodzieży
Archidiecezja Katowicka
Nabożeństwa Wynagradzające
Gość Niedzielny
Nieszpory i Adoracja
Mały Gość Niedzielny
Sanktuarium w Fatimie - online
Radio eM